Skambinkite!
Close
Close
Phone
 

Įsimintinoms akimirkoms gamtoje

Jazz Villa - tai didelė (2,6 ha) teritorija šventėms, renginiams ir poilsiui su 240 metrų ežero kranto. Aplink pušynas, grynas oras ir visa tai vos 30 minučių nuo Vilniaus centro, Trakų rajone, prie Meduvio ežero.

PASLAUGŲ PASIŪLYMAI

Jazz Villa paslaugų kompleksą sudaro trijų aukštų vila, trys erdvios renginių salės vestuvėms, renginiams, įvairioms šventėms ir poilsiui gamtoje bei originali dūminė pirtis vos 10 metrų nuo ežero kranto.
Vestuvėms
Šventės metu tik Jūs ir Jūsų svečiai. Villa, erdvi Panoraminė renginių salė, didelė teritorija, daug lauko baldų, profesionali aparatūra ir dar daugiau. Visa tai - pasakiškoje aplinkoje prie ežero.
Renginiams ir šventėms
Didelė teritorija, tinkanti įvairiausiems renginių scenarijams. Villa, apstatyta prabangiais antikvariniais baldais, trys erdvios renginių salės, pirtis, daug lauko baldų ir ežeras.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Panoraminė renginių salė

Jazz Villa perlas - Panoraminė renginių salė. Svečiai pamilo ją dėl išsidėstymo - ji yra ant ežero kranto, pro visus jos langus matoma ežero panorama, tiesiog kerintis vaizdas, kuriuo gali žavėtis visi svečiai.

Ji erdviausia salė. Labai gražiai apšviečiama skirtingomis besikeičiančiomis spalvomis. Šviesų atspindžiai raibuliuoja ežero paviršiuje...

Svečių skaičius gali būti labai įvairus, tinka ir nedideliam svečių skaičiui (20-70), ir didesnėms šventėms (70-100 asmenų).

Ąžuolinė renginių salė

Ąžuolinė salė labai graži, specialiai kurta dizainerio su tikslu išlaikyti ir atskleisti medžio grožį, todėl visur išraiškingas medis ir medžio detalės.

Tai labai jauki ir maloni vieta svečiams. Jeigu organizuojamas didelis renginys su dideliu svečių skaičiumi, ji dažnai naudojama kaip papildoma salė saldumynams, juk vos už kelių metrų nuo jos - Pranoraminė salė ir ežero krantas.

Svečių skaičius priklauso nuo Jūsų pasirinkimo, dažniausiai joje organizuojamos šventės iki 70 asmenų.

Villa

Norintiems pabūti gamtos ir prabangių antikvarinių baldų apsuptyje, su terasa, verandomis, pro kuris atsiveria kerintis vaizdas į ežerą.

Pirmo aukšto Villa salėje paprastai organizuojami pobūviai, šventės ir susitikimai iki 30 svečių.

Išsinuomojant Panoraminę arba Ąžuolinę salę Viloje nakvynei gali pasilikti iki 50 svečių. Viloje trys aukštai, 2 LUX klasės numeriai, 5 vonios kambariai, dušai.
MŪSŲ KLIENTAI
3
erdvios renginių salės
240
metrų ežero kranto
2,6
hektarų teritorijos pušų apsuptyje
14
metų veiklos patirtis
Sekite Jazz Villa naujienas Facebook puslapyje!
KONTAKTAI
Skambinkite arba rašykite, mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus!
© 2019 Jazz Villa. Visos teisės saugomos.
Platinti www.jazzvilla.lt svetainėje publikuojamą medžiagą ir informaciją kuriuo nors pavidalu be sutikimo draudžiama.
adresas
 • Senojo Tarpupio k., Trakų rajonas
  LT- 21148
  Vos 30 min. nuo Vilniaus centro
 • Vieta žemėlapyje:
  Google Maps
rEKVIZITAI
 • Nikolaj Aleksejev +370 615 83 573
  Individualios veiklos nr.: 013884
  PVM mokėtojo kodas: T100003887813
  Sąskaitos nr: LT287300010071510571