Skambinkite!
Close
Close
Phone
Švenčių dekoravimas – darbas, kurį verta patikėti profesionalui
Aušros Dekoro Studijos 30% nuolaida Jazz Villa klientams
Aušros Dekoro Studija dalinasi patirtimi apie vestuvių puošimą.

Dar prieš dešimt metų daugumos pasirengimas vestuvėms būdavo gerų šeimininkių ir muzikantų radimas. Vedėjo vaidmenį atlikdavo piršlys, o šventės vizualinę pusę lemdavo tik gražiau pateiktas maistas. Šiuo metu mažai kas įpareigoja giminaičius vesti renginį, nes įsitikinta, kad profesionalas tai tikrai padaro geriau. Tačiau kalbant apie dekorą, dar yra dvejojančių šios paslaugos būtinumu. Tai dažnai atsitinka dėl dviejų priežasčių.
Pirma, būsimi jaunieji gali semtis daugybės idėjų internete. Jie susikuria savo tobulos šventės vaizdinius ir pasitiki savo jėgomis juos realizuojant. Antra priežastis, tai manymas, kad dekoras yra labai brangi paslauga.
Abejuose teiginiuose yra tiek krislelis tiesos, tiek klaidingo suvokimo. Sutinku, kad idėjų internete apstu. Taip pat esu įsitikusi, kad lietuvaitės yra labai kruopščios, kūrybingos ir darbščios, todėl tikrai daug ką gali pasidaryti pačios, o jaunikiai joms padėti. Tačiau yra daugybė niuansų, kurių nesimato Pinterest'e.

Dekorą įtakoja pasirinkta vieta, laikas, vestuvių scenarijus ir daugybė kitų aspektų. Profesionalas užtikrina, kad visi dekoro elementai subtiliai derėtų ir sukuria vientisą šventės stilių. Svarbu tai, kad daug darbų vyksta paskutinę savaitę. Tik tuomet paaiškėja galutinis svečių sąrašas, daromos paskutinės vardo kortelės, gimsta susodinimo planas ir kita vestuvių spauda. Daugiausia darbų vyksta šventės dieną, kuri dekoratoriui prasideda dar tekant saulei.

Aš esu įsitikinusi, kad tai nėra ir negali būti jaunųjų darbas. Dalis jų tik paskutinę akimirką suvokia, kad prieš ceremoniją tikrai neturės laiko dekorui. Tuomet mėginama kreiptis pagalbos į artimuosius. Teko matyti nemažai atvejų, kai toks delegavimas nepasiteisina. Nesusikalbėjimas, atskirų darbų nesukoordinavimas tarpusavyje, nežinojimas kaip teisingai atlikti užduotį bei laiko stoka, pakiša koją net tiems, kurie labai nori padėti. Be to, jie, kaip ir jaunieji, jaudinasi prieš šventę ir patys turi jai pasiruošti.

Manau, kad nereikėtų atimti šventės malonumo nei iš savęs, nei iš artimųjų, o patikėti rūpesčius profesionalui.
Visi dekoravimo sprendimai yra derinami su užsakovais, todėl dekoravimo sąmata visuomet priklauso nuo jų norų ir galimybių.
Antra priežastis atsisakyti šios paslaugos – pinigai. Neretai baiminamasi ne dėl pačių paslaugų kainos, o kad jaunieji bus įpareigoti daug išleisti gėlėms ir kitiems dekoro elementams. Jei patys jaunieji mato savo šventę su šimtais rožių žiedų, žinoma, tai kainuos brangiau.

Bet dekoruotojas gali pasiūlyti ir daugybę alternatyvų dekoratyvinių gėlių puokštėms. Atsižvelgiant į sezoną, galima pasitelkti alyvas, bijūnus, lubinus, rugiagėles, hortenzijas bei įvairias žalumas ir kone dykai sukurti žadą atimantį efektą. Dekoruotojai turi galimybę pirkti dekoratyvines gėles ir medžiagas dekoracijoms didmeninėmis kainomis, todėl jaunieji sumoka mažiau, nei pirkdami patys.

Visi dekoravimo sprendimai yra derinami su užsakovais, todėl dekoravimo sąmata visuomet priklauso nuo jų norų ir galimybių. Teisinga būtų nesiremti mitais ir nuogirdomis, o susitikti su paslaugos tiekėju ir gyvai aptarti dekoro variantus bei kainas.

Labai svarbu prisiminti, kad vestuvės tai meilės šventė jauniesiems, šeimai ir kitiems artimiesiems. Linkiu, kad ją puoštų ne tik gėlės bei dekoracijos, bet ir mylinčios akys, nuoširdžios šypsenos ir jauki atmosfera. Ši diena prabėgs kaip sekundė, bet atmintyje išliks amžinai. Tegul tai bus gražiausias Jūsų prisiminimas.
Džiugi žinia Jazz Villa klientams – Aušros Dokoro Studija Jums pritaikys 30% nuolaidą dekoravimo ir koordinavimo paslaugoms. Nepraleiskite progos! Švęskite vieną svarbiausių gyvenimo švenčių gražiai ir be rūpesčių!

Su įkvėpimu, Aušra
Aušros Dekoro Studija
Jazz Villa
Pajuskite komfortą bei poilsį gamtos apsuptyje
Kontaktai
Kviečiame Jus apsilankyti ir susipažinti su Jazz Villa artimiau. Rašykite arba skambinkite, ir pasirinkite Jums patogiausią laiką.
Kontaktai
Adresas: Senojo Tarpupio k.
Senųjų Trakų sen. Trakų raj., LT- 21148
Vos 30 min. nuo Vilniaus centro
Duomenys
Nikolaj Aleksejev +370 615 835 73
Individualios veiklos nr.: 013884
PVM mokėtojo kodas: T100003887813
Sąskaitos nr: LT287300010071510571