Renginių salės nuoma

Ieškote gražios ir erdvios vietos renginiui? Jazz Villa renginių salės nuoma – tai puikus pasirinkimas Jūsų įdomiems renginiams ir pokyliams. Čia, kaip ir džiaze – galimos įvairios improvizacijos – gali būti organizuojami tiek oficialūs priėmimai, seminarai, konferencijos, tiek proginiai vakarai, vestuvės, gimtadieniai ar kitos asmeninės šventės.

Mūsų viešbučio svečiai turi galimybę organizuoti savo susitikimą erdvioje, gerai apšviečiamoje renginių salėje, įsikūrusioje ant Meduvio ežero kranto. Jūsų pramogoms bei komfortui šalia renginių salės yra įrengta erdvi aikštelė su lauko baldais, todėl, esant geram orui, šventę visuomet galite perkelti į lauką. Erdvios lauko palapinės-pavėsinės apsaugos nuo netikėto vasariško lietaus ar kaitrių saulės spindulių, o gražiai sutvarkyta aplinka ir greta tyvuliuojantis ežeras pamalonins kiekvieno akį.

Jau daugiau nei 10 metų priėmimų centre ir viešbutyje Jazz Villa mielai lankosi garsūs visuomenėje žmonės, kuriems itin svarbus privatumas bei saugumas. Lankytojams priklauso net 200 metrų nuošalaus Meduvio ežero kranto, be pašalinių akių dėmesio. Aplink viešbutį ošia Dzūkijos pušys, ramybės netrikdo pravažiuojantys iškylautojai, nes mūsų poilsio bei pramogų kompleksas yra kelio gale – toliau tik miškas. Paslaugūs viešbučio šeimininkai, ypatingas dėmesys paslaugų kokybei užtikrins, jog planuojamo renginio netrikdytų net menkiausios smulkmenos.

Jazz Villa salė – konferencijoms ir pokyliams

Pagrindinė viešbučio salė pasižymi patraukliu interjeru, savyje derinančiu klasiką, modernumą bei natūralaus medžio grožį. Pro didelius salės langus atsiveria nuostabus vaizdas į ežerą, kuris garantuoja estetinį pasigėrėjimą bet kuriuo metų laiku.

Svečiai savo planuojamam renginiui ar šventei gali rinktis išilginius arba apvalius stalus, už kurių gali susėsti iki 80 žmonių. Furšetų metu Jazz Villa renginių salėje gali būti iki 150 žmonių. Didesnėms šeimos šventėms yra galimybė užsisakyti šeimininkės paslaugas.

Jūsų renginius aukštos kokybės muzikos aparatūra gali įgarsinti profesionalus didžėjus. Svečiai taip pat gali naudoti karaoke bei savarankiškai pasirinkit muziką. Kartu su renginių salės nuoma gali būti nuomoja garso aparatūra, profesionali apšvietimo įranga ir DJI4 Phantom dronas Jūsų šventės filmavimui.

 

Originalus šventės scenarijus

Uždara Jazz Villa teritorija, išskirtinė Meduvio ežero panorama bei erdvios vidaus patalpos leidžia nevaržomai improvizuoti, norint sukurti nepamirštamą šventę sau ir artimiesiems. Tegul Jūsų šventės būna išskirtinės bei nepamirštamos! Bet kurį Jūsų organizuojamą renginį gali paįvairinti originalios dūminės pirties nuoma, smagios maudynės vandens kubile arba šaudymas iš lankų. Vertinantiems natūralų gamtos grožį siūlome pasiplaukiojimą valtimi bei keturviečiu vandens dviračiu.