Pirties nuoma

pirties nuoma

Jei norisi tiesiog pabūti jaukiai ar kartu su draugų kompanija pasikaitinti pirtelėje bei atšvęsti linksmą vakarėlį – pirties nuoma yra idealus variantas! Jaukus, nedidelis, natūralaus medžio namelis, prie pat Meduvio ežero, suteiks papildomo šarmo bet kuriai šventei. Taip pat yra galimybė išsinuomoti ir vandens kubilą, kurio teikiamais malonumais galėsite lepintis bet kokiu oru! Pirtelę ir kubilą iškūrensime Jūsų pageidaujamu laiku.

Jazz Villa sodybos svečiams siūlome nepraleisti galimybės apsilankyti originalioje dūminėje pirtyje. Ant Meduvio ežero kranto esanti pirtis, įrengta pagal specialų dizainerio projektą, kas kart maloniai nustebina čia apsilankančius. Solidus, prie žemės prigludęs pirties siluetas natūraliai susilieja su nuostabiu ežero kranto peizažu. Iš tvirtų maumedžio rąstų suręsta pirtis puikiai atspindi natūralių gamtinių medžiagų grožį.

Kiekvieną, pravėrusį pirties duris, pasitinka pirmykštė atvirų akmenų krosnis, alsuojanti malonia kaitra. Garas ateina palengva, didelis garinės tūris jį aromatizuoja, kol galiausiai pajuntamas švelnus, atpalaiduojantis karštis. Platūs, masyvaus medžio plautai, išdėstyti pačiose patogiausiose vietose, leis pailsinti pavargusį kūną ir nevaržomai mėgautis pirties teikiamais malonumais. Atgaukite jėgas po pirties pasiplaukiodami gaivinančiame Meduvio ežere!

Pirtis – atsipalaidavimui, grožiui ir sveikatai

Dūminė pirtis nėra tik sodybos atributas, tai sveikatos ir grožio šaltinis, kurį itin vertino senovės lietuviai. Visiems rekomenduojama bent trumpam pabūti pirtyje, pajusti, kaip atsipalaiduoja raumenys, išsivalo mintys.

Po šaunaus pasibuvimo pirtyje atsigauna visas organizmas, oda tampa pastebimai skaistesnė ir švaresnė. Žinoma, geriausi rezultatai pasiekiami, kai į pirtį einama reguliariai. Tačiau net ir vienas kitas kartas yra vertingas, todėl esant galimybei visuomet rekomenduojame pasinaudoti pirties nuoma.

Pirtis skirta ne tik kaitintis, čia gali būti atliekamos įvairios grožį puoselėjančios ir sveikatą gerinančios procedūros. Išsikaitinus pirtelėje, drąsą galite išbandyti pūkšteldami į čia pat tyvuliuojantį ežerą.

Žiemos metu drąsiausieji sveikuoliai gali atsivėsinti iškirstoje eketėje arba apsitrinti sniegu.

Pirtininko paslaugos

Jei Jums patinka gera pirtis, kviečiame praleisti įsimintiną vakarą Jazz Villa dūminėje pirtyje.

Jūsų apsilankymą gali paįvairinti profesionalus pėrimas vantomis bei paties šeimininko atliekamos masažo procedūros. Profesionalus pirtininkas supažindins Jus su pirčių ypatumais ir suteiks galimybę pasimėgauti įvairiomis gydomosiomis procedūromis – šveitimu, vanojimu, masažu.

Dūminės pirties nuoma – tai puiki galimybė bent trumpam pailsėti nuo kasdienės rutinos. Kviečiame apsilankyti Jazz Villa pirtyje, kurioje galėsite atsipalaiduoti, pasiperti vantomis, atsigaivinti ežere ir linksmai praleisti laiką.

Originaliai įrengta dūminė pirtis ant Meduvio ežero kranto puikiai tinka tiek pirties profesionalams, tiek kompanijoms mėgstančioms linksmintis geroje vietoje ar šeimoms, norinčioms gerai praleisti laiką nuostabios gamtos apsuptyje.